Вентилятор Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack (CO-9050072-WW)
Відео 7Фото 19 |
Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики LL120 RGB 3 Fan Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack
Усі ціни 36 →Corsair LL120 RGB LED Dual Light Loop 3 Fan Pack (CO-9050072-WW) CO-905007 | 2 799 грн. |
Вентилятор Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack (CO-9050072-WW) CO-9050072-WW | 3 349 грн. |
Вентилятор для корпусу Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack (CO-9050072-WW) LL120 | 3 349 грн. |
Вентилятор Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack (CO-9050072-WW), 120x120x25мм, 4-p | 3 349 грн. |
Кулер до корпусу Corsair LL120 RGB (3 Fan Pack) (CO-9050072-WW) | 3 359 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack
Ціни на Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack | від 2 799 грн. | 42 пропозиції | ||
Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack | від 3 056 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →