Блок живлення Corsair SF Series CP-9020186-EU
Відео 20Фото 9 |
Corsair SF Series CP-9020186-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair SF Series CP-9020186-EU
Усі ціни 6 →Блок живлення Corsair SF 750W (CP9020186EU) | 8 651 грн. |
Блок живлення Corsair SF750 (CP-9020186) | 9 157 грн. |
Corsair SF 750W (CP9020186EU) | 8 862 грн. |
Блок живлення Corsair SF750 (CP-9020186) | 8 755 грн. |
Блок питания Corsair SF750 (CP-9020186) CP-9020186-EU | 9 157 грн. |
Блок питания Corsair SF750 (CP-9020186) CP-9020186-EU | 9 163 грн. |
1 0 1 2 |
Не рекомендую, раджу дивитися огляди на інші блоки живлення Компактний, красивий, строгий і що найголовніше потужний блок живлення Короткий провід живлення матиринки (всього 30 см), хоча попередній підходив, через це і не взяв небажало 4-5, в m-ATX корпусі, абсурд щойно купив(ла) Corsair CP-9020105-EU |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →