Монітор Corsair XENEON 32QHD240 32 " чорний (CM-9020002-NA)
Фото 7 |
Corsair XENEON 32QHD240 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:600 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Corsair XENEON 32QHD240 32 " чорний
Усі ціни 8 →Монітор Corsair Xeneon 32QHD240 (CM-9020002-PE) | 36 999 грн. |
Corsair 32" XENEON 32QHD240 czarny (CM9020002PE) | 41 574 грн. |
РК монітор Corsair Xeneon 32QHD240 (CM-9020002-PE) | 39 190 грн. |
Монітор Corsair 32" XENEON 32QHD240 czarny (CM9020002PE) | 41 574 грн. |
Corsair 32" XENEON 32QHD240 czarny (CM9020002PE) | 42 588 грн. |
ще 3 пропозиції