Змішувач Corso Arno FE-2C152C
Фото 8 |
Corso Arno FE-2C152C |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Arno FE-2C152C
Усі ціни 14 →Corso Arno FE-2C152C | 4 389 грн. |
Змішувач ARNO ? для ванни вилив поворотний Corso FE-2C152C | 4 504 грн. |
Змішувач Corso FE-2C152C (9679200) | 4 394 грн. |
Смеситель Corso FE-2C152C (9679200) FE-2C152C (9679200) | 4 074 грн. |
Змішувач Corso FE-2C152C (9679200) FE-2C152C (9679200) | 4 504 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →