Змішувач Corso Lugano CH-1F147C
Фото 5 |
Corso Lugano CH-1F147C |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Lugano CH-1F147C
Усі ціни 9 →Змішувач для біде Corso Lugano CH-1F147C | 1 706 грн. |
Смеситель Corso LUGANO CH-1F147C (9620500) | 2 150 грн. |
Смеситель Corso LUGANO CH-1F147C (9620500) LUGANO CH-1F147C (9620500) | 1 991 грн. |
Змішувач Corso LUGANO CH-1F147C (9620500) LUGANO CH-1F147C (9620500) | 2 186 грн. |
Змішувач Corso LUGANO CH-1F147C (9620500) | 2 056 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →