Змішувач Corso Marmore DB-1C138C
Фото 8 |
Corso Marmore DB-1C138C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Marmore DB-1C138C
Усі ціни 15 →Corso Marmore DB-1C138C | 2 729 грн. |
Змішувач MARMORE ?35 для ванни литий Corso DB-1C138C | 2 810 грн. |
Змішувач Corso DB-1C138C (9623200) | 2 765 грн. |
Смеситель Corso DB-1C138C (9623200) DB-1C138C (9623200) | 2 542 грн. |
Змішувач Corso DB-1C138C (9623200) DB-1C138C (9623200) | 2 810 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →