Корпус Cougar DUST 2 сірий (385QM90.0001)
Фото 6 |
Ексклюзивний корпус, який дасть можливість зібрати цікавий, продуктивний і компактний комп'ютер. Платформа є геймерською, про що говорить виразне дизайнерське виконання. Модель використовує унікальний стиль «мілітарі». Бокові стінки кріпляться швидкознімними засувками. Фронтальна панель і тильна стінка виготовлені з якісного алюмінію з піскоструминною обробкою і анодованим покриттям.
Комп'ютерний корпус Cougar DUST 2 Iron Gray забезпечений парою верхніх ручок, завдяки яким можна зручно переносити системний блок. Цей бокс підтримує системні плати Mini ITX. Однією з особливостей платформи є монтаж відеокарти на зворотному боці піддону материнської плати. Графічний адаптер підключається через райзер PCIe 3.0 x 16, який можна знайти в комплекті. Разом з тим платформа оснащується парою штатних вентиляторів 120 мм. Заводські вертушки встановлені зверху. Повітряне охолодження можна замінити на 280-міліметровий рідинний радіатор. На кожній боковині є великий канал вентиляції. Такий корпус дасть можливість зібрати цікаву геймерську систему, з якою можна розраховувати на більш повне занурення в ігрову атмосферу.
Купити Cougar DUST 2 сірий
Корпус Cougar Dust 2 Iron Gray (CGR-5QM9G) | 6 546 грн. |
Cougar Dust 2 Iron Gray (CGR5QM9G) | 6 300 грн. |
Корпус Cougar Dust 2 Iron Gray (CGR-5QM9G) | 6 552 грн. |
Модификації Cougar DUST 2
Ціни на Cougar DUST 2 |
---|---|---|---|---|
Cougar DUST 2 золотистий | від 5 680 грн. | 28 пропозицій | ||
Cougar DUST 2 сірий | від 6 300 грн. | 3 пропозиції |