Корпус Cougar Gemini M сірий (385TMB0.0001)
Відео 9Фото 9 |
Cougar Gemini M сірий
сріблястий сірий
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar Gemini M сірий
Усі ціни 21 →Cougar Gemini M Trelux RGB Tempered Glass без БЖ Silver (Відновлено продав | 1 899 грн. |
Корпус Cougar Gemini M Iron Gray | 2 908 грн. |
Корпус Cougar Gemini M Iron Gray (385TMB0.0001) Gemini M Iron Gray (385TMB | 2 948 грн. |
Игровой корпус Cougar Gemini m (Iron Gray) 2*3.5"+2*2.5",Trelux rgb, 1*120 | 3 238 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar Gemini M
Ціни на Cougar Gemini M |
---|---|---|---|---|
Cougar Gemini M сріблястий | від 1 999 грн. | 20 пропозицій | ||
Cougar Gemini M сірий | від 1 899 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →