Корпус Cougar MX330-G чорний
Відео 24Фото 13 |
Середньорозмірний корпус Midi Tower, насамперед відрізняється презентабельним дизайном. Системний блок Cougar MX330-G має яскраво виражену ігрову спрямованість. Шасі розрахований на установку материнської плати ATX, а всередині корпусу є місце для установки відеокарти довжиною до 350 мм, висота процесорного кулера не повинна перевищувати 155 мм. Головною особливість системного блока є наявність великої оглядового вікна з загартованого скла на боковині.
Для організації повітряного охолодження передбачено 5 монтажних місць під установку кулерів на 120 мм. Разом з корпусом поставляється лише 1 вентилятор. На лицьовій панелі є відсік для установки оптичного приводу 5,25". Усередині корпусу передбачено 2 місця під жорсткі диски 3,5" і стільки ж для компактних вінчестерів 2,5". Задня панель отримала 7 заглушок під плати розширення PCI-E. цього корпуса є кілька модифікацій: MX330 і MX330-X. Буквений індекс "Х" говорить про відсутність оглядового віконця — такий корпус має металеві стінки з перфорацією під вентиляцію. Модель без індексу комплектується оглядовим вікном з акрилу. Даний корпус дешевше моделі з індексом G, оскільки акрил сильно поступається по міцності загартованого скла.
Купити Cougar MX330-G чорний
Усі ціни 46 →Cougar MX330-G Tempered Glass без БП Black | 1 999 грн. |
Корпус Cougar MX330-G Black (385NC10.0006) | 1 879 грн. |
Корпус Cougar MX330-G Black | 1 812 грн. |
Корпус Cougar MX330-G Black | 1 804 грн. |
Игровой корпус Cougar mx330-g, 2*3.5"+1*5.25"+2*2.5", стеклянное окно | 1 922 грн. |
0 1 3 3 |
Потрібен був корпус для пк недорогий, але не хотів купувати з акриловим склом, то ж знайшов цю модель від кугар із загартованим склом. Він просторий, блок живлення прихований, багато місця для ссд і харда. На передній панелі є 4 юсб та виходи під навушники та мікрофон, що дуже зручно. Порти на передній панелі, добре продувається, ціна, загартоване скло яке не зарапається, легкий у використанні не виявив Андрій Яковлєв: користуюся Cougar MX330-G більше року |
Хороша якість скла.
Наявність гумових прокладок. Гарна повітряна система. Простора, є куди сховати дроти. Пилові фільтри. Складно дістати пиловий фільтр під БЖ (але пилосос справлявся). Xakerson: користуюся Cougar MX330-G кілька місяців |
В цілому, можете брати, але зверніть увагу на нюанси, щоб не відкручувати по 3 рази блок живлення та материнку для кабель менеджменту. Верхній фільтр на магнітній смужці добре продувається. 4 юзб на передній панелі. Можливість встановлення довгої відеокарти. Поганий контроль фарбування (відшарувалася а під нею іржа), хоча тільки в 1 місці (у вигляді точки 3 * 4мм) між передньою панеллю і кошиком для дисків у кутку, може просто не пощастило мені. Нема на кошику для жорстких дисків гумок від вібрації. Погано продуманий кабель менеджмент, мені довелося кабель живлення материнки по діагоналі тягнути від тих. отвори до гнізда живлення материнки а кабель живлення робота краще протягнути до того як загвинтиш материнку. Провід живлення (для кращого кабель менеджменту): юзб, аудіо, пуск / перезапуск комп'ютера і т.д. краще протягнути до необхідних роз'єм на материнці до встановлення блоку живлення. Нижній пиловий фільтр не знімний (знімний, але потрібно відгинати лапки, що його тримають), навіть на дешевих корпусах можна знайти нижній фільтр. Підошва корпусу (стійки): у пластиці посадкове місце для (хотілося б) гумки, а там паралон щільний якийсь. Скло! Закручується на (схоже на латунь) латунні ніжки, непрорахована висота цих ніжок створила вертикальну щілину з боків (+ - 1-2mm), зверху ніби щільно сидить. Болти, які з корпусом прийшли в одноразовому пакетику, хотілося б щоб були в пакетику із застібкою або подібний багаторазовий. Поки що все помітив. Володію 5 годин до моменту відкликання. Dimon Chernikov: користуюся Cougar MX330-G менше місяця |