Болгарка CRAFT-TEC PX-AG 225
Відео 1Фото 4 |
CRAFT-TEC PX-AG 225 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель PX-AG 225 без налаштування числа обертів, а в моделі PX-AG 225E є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRAFT-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRAFT-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRAFT-TEC PX-AG 225
Усі ціни 6 →Болгарка Craft-tec PXAG-225 | 1 040 грн. |
Болгарка Craft-tec PXAG225 | 922 грн. |
Болгарка Craft-Tec PXAG-225 125/1200 | 1 170 грн. |
Кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG-225 | 1 010 грн. |
Болгарка Craft-Tec PXAG-225 125/1200 | 1 175 грн. |
Углошліфувальна машина (Болгарка) Craft-tec PXAG-225 (125-1200W) | 1 062 грн. |
Відеоогляди
Модификації CRAFT-TEC PX-AG 225
Ціни на CRAFT-TEC PX-AG 225 |
---|---|---|---|---|
CRAFT-TEC PX-AG 225 | від 922 грн. | 6 пропозицій | ||
CRAFT-TEC PX-AG 225E | від 1 079 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →