Похідний ніж CRKT LCK+ Large (3810)
Відео 4Фото 11 |
CRKT LCK+ Large |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRKT LCK+ Large
Усі ціни 10 →CRKT LCK+ large (3810) | 2 665 грн. |
Нож CRKT LCK+ large 3810 | 2 665 грн. |
Ніж CRKT "LCK+" Large (3810) | 2 665 грн. |
Нож CRKT "LCK+" Large (3810) 3810 | 2 590 грн. |
Ніж CRKT "LCK+" Large (3810) 3810 | 2 665 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →