Похідний ніж CRKT M16-03BS
Відео 4Фото 10 |
CRKT M16-03BS |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRKT M16-03BS
Усі ціни 11 →CRKT M16 Bronze/Silver (M16-03BS) | 3 075 грн. |
Нож CRKT M16 Bronze/Silver M16-03BS | 3 075 грн. |
Ніж CRKT "M16 Bronze/Silver" (M16-03BS) | 3 075 грн. |
Нож CRKT "M16 Bronze/Silver" (M16-03BS) M16-03BS | 3 075 грн. |
Ніж CRKT "M16 Bronze/Silver" (M16-03BS) M16-03BS | 3 075 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →