Похідний ніж CRKT M21-04G
Відео 1Фото 5 |
CRKT M21-04G |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRKT M21-04G
Усі ціни 10 →CRKT M21-Carson Folder (M21-04G) | 4 100 грн. |
Нож CRKT M21-Carson Folder M21-04G | 4 100 грн. |
Ніж CRKT "M21-Carson Folder " (M21-04G) | 4 100 грн. |
Ніж CRKT "M21-Carson Folder " (M21-04G) M21-04G | 4 100 грн. |
CRKT Ніж CRKT "M21-Carson Folder " (M21-04G) M21-04G | 4 100 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →