Змішувач Cron Amaya 011 CR0856
Cron Amaya 011 CR0856 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Amaya 011 CR0856
Усі ціни 9 →Змішувач кухонний однозахватний CRON AMAYA 011 хром силумін CR0856 | 538 грн. |
Змішувач для кухні CRON AMAYA 011 CR0856 | 538 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON AMAYA 011 (CR0856) | 538 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron AMAYA 011 | 538 грн. |
Змішувач для кухні CRON AMAYA 011 (CR0856) | 538 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →