Змішувач Cron Columbia 003
Cron Columbia 003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Columbia 003
Усі ціни 12 →Змішувач для душу одноважільний CRON COLUMBIA 003 хром силумін з душовим н | 1 065 грн. |
Смеситель для душу CRON COLUMBIA 003 CR0220 | 1 065 грн. |
Cron Смеситель для душа CRON COLUMBIA 003 (CR0220) | 1 065 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) Cron Columbia.Chr-003 | 1 065 грн. |
Змішувач Для Душа Cron Columbia 003 (Cr0220) | 1 065 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Columbia 003:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →