Змішувач Cron Focus 005
Cron Focus 005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Focus 005
Усі ціни 8 →Змішувач одноважільний настінного монтажу CRON FOCUS 005 хром силумін CR01 | 971 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON FOCUS 005 (CR0177) | 971 грн. |
Змішувач для ванни Cron Focus.Chr-005 | 971 грн. |
Змішувач для кухні Cron Focus 005 (Cr0177) | 971 грн. |
Змішувач для кухні CRON FOCUS 005 (CR0177) | 971 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →