Змішувач Cron Focus 006 Euro (CR0019)
Cron Focus 006 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Focus 006 Euro
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом CRON Focus хром силумі | 1 262 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON FOCUS 006 (CR0019) | 1 262 грн. |
Змішувач для ванної CRON FOCUS 006 CR0019 | 1 262 грн. |
Змішувач для ванни Cron Focus 006 (CR0019) | 1 262 грн. |
Змішувач для ванни CRON FOCUS 006 (CR0019) | 1 262 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →