Змішувач Cron Focus 007 Euro (CR0182)
Cron Focus 007 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Focus 007 Euro
Усі ціни 12 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом CRON FOCUS 007 хром си | 1 213 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON FOCUS 007 (CR0182) | 1 213 грн. |
Змішувач для ванної CRON FOCUS 007 CR0182 | 1 213 грн. |
Змішувач для ванни Cron Focus 007 (CR0182) | 1 213 грн. |
Змішувач для ванни CRON FOCUS 007 (CR0182) | 1 213 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →