Змішувач Cron Germes 003 CR0845
Cron Germes 003 CR0845 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Germes 003 CR0845
Усі ціни 11 →Змішувач для душу одноважільний CRON GERMES 003 хром силумін з душовим наб | 735 грн. |
Змішувач для душу CRON GERMES 003 CR0845 | 735 грн. |
Cron Смеситель для душа CRON GERMES 003 (CR0845) | 735 грн. |
Змішувач для душу Cron Germes 003 (Cr0845) | 735 грн. |
Змішувач для душа CRON GERMES 003 (CR0845) | 735 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →