від 594 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, Китай
від 3 258 грн.душова система, змішувач: одноважільний, лійка: режимів 5, верхній душ: режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 1 262 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж
від 1 352 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж
від 1 213 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж
від 1 310 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж
від 1 380 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж
від 825 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж
від 1 478 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж
від 825 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж
від 520 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, Китай, гарантія 2 роки
від 1 109 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, висувна лійка, Китай, гарантія 2 роки
від 971 грн.для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж
від 548 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: глибина 250 мм
від 548 грн.для умивальника, для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: глибина 150 мм
від 659 грн.для умивальника, для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: глибина 150 мм