Змішувач Cron Hansberg 001
Cron Hansberg 001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Hansberg 001
Усі ціни 27 →Змішувач для умивальника одноважільний CRON Hansberg 001 хром силумін CR00 | 867 грн. |
Cron Смеситель для раковины CRON HANSBERG 001 (CR0025) | 867 грн. |
Смеситель для умывальника CRON HANSBERG 001 CR0799 | 1 248 грн. |
Змішувач для раковини Cron Hansberg.Chr-001 | 867 грн. |
Змішувач для раковини Cron Hansberg 001 (Cr0025) | 867 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →