Змішувач Cron Hansberg 009
Cron Hansberg 009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Hansberg 009
Усі ціни 7 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом CRON HANSBERG 009 хр | 1 380 грн. |
Змішувач для ванної CRON HANSBERG 009 CR0035 | 1 380 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON HANSBERG 009 (CR0035) | 1 380 грн. |
Змішувач для ванни CRON HANSBERG 009 (CR0035) | 1 380 грн. |
Змішувач для ванни Cron Hansberg 009 (CR0035) | 1 380 грн. |
Змішувач для ванни CRON HANSBERG 009 | 1 380 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом CRON HANSBERG 009 хр | 1 380 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Hansberg 009:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →