Змішувач Cron Hansberg 011 CR0829
Cron Hansberg 011 CR0829 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Hansberg 011 CR0829
Усі ціни 10 →Змішувач кухонний однозахватний CRON HANSBERG 011 хром силумін CR0829 | 659 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON HANSBERG 011 (CR0829) | 659 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron HANSBERG 011 | 659 грн. |
Змішувач для кухні CRON HANSBERG 011 (CR0829) | 659 грн. |
Змішувач для кухні Cron Hansberg 011 (Cr0829) | 659 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →