Змішувач Cron Hansberg 012
Cron Hansberg 012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Hansberg 012
Усі ціни 10 →Змішувач кухонний однозахватний CRON HANSBERG 012 хром силумін CR0036 | 718 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Hansberg 012 (CR0036) | 718 грн. |
Змішувач для кухні CRON HANSBERG 012 CR0036 | 718 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Hansberg 012 | 718 грн. |
Змішувач для кухні CRON HANSBERG 012 (CR0036) | 718 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →