Змішувач Cron Hansberg 014 CR0037
Фото 4 |
Cron Hansberg 014 CR0037 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Hansberg 014 CR0037
Усі ціни 9 →Змішувач для кухні із висувною лійкою CRON HANSBERG 014 хром силумін CR003 | 1 109 грн. |
Змішувач для кухні CRON HANSBERG 014 CR0037 | 1 109 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Hansberg 014 (CR0037) | 1 109 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Hansberg 014 (CR0037) | 1 109 грн. |
Змішувач для кухні CRON HANSBERG 014 (CR0037) | 1 109 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →