Змішувач Cron Omega 003
Cron Omega 003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Omega 003
Усі ціни 12 →Змішувач для душу одноважільний CRON OMEGA 003 хром силумін з душовим набо | 867 грн. |
Cron Смеситель для душа CRON OMEGA 003 (CR0168) | 867 грн. |
Змішувач для душу CRON OMEGA 003 CR0168 | 867 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) Cron Omega.Chr-003 | 867 грн. |
Змішувач для душу CRON OMEGA 003 (CR0168) | 867 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Omega 003:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →