Змішувач Cron Omega 009 Euro (CR0171)
Cron Omega 009 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Omega 009 Euro
Усі ціни 8 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом CRON OMEGA 009 хром | 1 123 грн. |
Змішувач для ванної CRON OMEGA 009 CR0171 | 1 123 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON OMEGA 009 (CR0171) | 1 123 грн. |
Змішувач для ванни CRON OMEGA 009 (CR0171) | 1 123 грн. |
Змішувач для ванни Cron Omega 009 (CR0171) | 1 123 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Omega 009 Euro:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →