Змішувач Cron Pinto 006 Euro (CR0209)
Cron Pinto 006 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Pinto 006 Euro
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом CRON PINTO 006 хром си | 1 345 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON PINTO 006 (CR0209) | 1 345 грн. |
Змішувач для ванної CRON PINTO 006 CR0209 | 1 345 грн. |
Змішувач для ванни CRON PINTO 006 (CR0209) | 1 345 грн. |
Змішувач Для Ванни Cron Pinto 006 (Cr0209) | 1 345 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →