Змішувач Cron Polo 272 CR0847
Cron Polo 272 CR0847 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Polo 272 CR0847
Усі ціни 9 →Змішувач для умивальника двовентильний CRON POLO 272 хром силумін CR0847 | 721 грн. |
Cron Смеситель для раковины CRON POLO 272 (CR0847) | 721 грн. |
Змішувач для умивальника CRON POLO 272 CR0847 | 721 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron POLO 272 | 721 грн. |
Змішувач для умивальника CRON POLO 272 (CR0847) | 721 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →