Змішувач Cron Sirius 004-15 (CR0191)
Cron Sirius 004-15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Sirius 004-15
Усі ціни 8 →Змішувач для умивальника однозахватний CRON SIRIUS 004 хром силумін CR0191 | 548 грн. |
Cron Смеситель для раковины CRON SIRIUS 004 (излив 15 см) (CR0191) | 548 грн. |
Змішувач для раковини Cron Sirius 004 (CR0191) | 548 грн. |
Змішувач для умивальника CRON SIRIUS 004 (вилив 15 см) (CR0191) | 548 грн. |
Змішувач для умивальника Cron Sirius 004 (вилив 15 см) (CR0191) | 548 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →