Змішувач Cron Smes 275
Cron Smes 275 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Smes 275
Усі ціни 10 →Змішувач кухонний двовентильний CRON SMES 275 хром силумін CR0071 | 756 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON SMES 275 (CR0071) | 756 грн. |
Змішувач для кухні CRON SMES 275 CR0071 | 756 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Smes 275 (CR0071) | 756 грн. |
Змішувач для кухні CRON SMES 275 (CR0071) | 756 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →