Змішувач Cron Zeus 275
Cron Zeus 275 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Zeus 275
Усі ціни 8 →Змішувач кухонний двовентильний CRON ZEUS 275 хром силумін CR0085 | 756 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Zeus 275 на гайке (CR0085) | 756 грн. |
Змішувач для кухні CRON ZEUS 275 CR0085 | 756 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Zeus 275 (CR0085) | 756 грн. |
Змішувач для кухні CRON ZEUS 275 (CR0085) | 756 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →