Електросамокат Crosser E9 Premium Air
Відео 12Фото 6 |
Crosser E9 Premium Air |
|
Складаний електричний самокат на полегшеній рамі вагою 12.5 кг, призначений для швидких та безпечних поїздок містом. У моделі використовується 350-ватний електромотор, якому під силу заїжджати на ухили до 20 °. У режимі «газ у підлогу» самокат розвиває швидкість пересування до 30 км/год. Запасу ходу у Crosser E9 7.5Ah вистачає приблизно на 28 км (на практиці пробіг може відрізнятись у менший бік залежно від ваги райдера та рельєфу місцевості).
Злегка збільшити дальність пробігу на одному заряді акумулятора допомагає система рекуперативного гальмування, яка перетворює кінетичну енергію при уповільненні транспортного засобу на корисну енергію, частково повертаючи її назад в батарею. Час повного заряджання акумулятора становить 4 години. Самокат поставлений на колеса з надувними шинами діаметром 10 дюймів. На бортове озброєння моделі поставлено передню фару, задній стоп-сигнал, дзвіночок, відкидну підніжку для паркування. Основа панелі приладів електросамоката - LED-екран. На нього виводиться спідометр, вибраний швидкісний режим, статус фари. Додаткові можливості керування доступні через фірмову програму для смартфона.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosser.
Купити Crosser E9 Premium Air
Crosser E9 Black 7.8AH | 18 069 грн. |
Crosser E9 Premium 7.5AH HoneyComb Tire 10" Black | 18 069 грн. |
Crosser E9 Premium 7.5AH Pneumatic Tire 10" White | 18 019 грн. |
Crosser E9 Premium White 7.5AH | 18 069 грн. |
Наявність задніх амортизаторів, якість складання та матеріалів Транспорт на пів року, решта годин лежить у коробці, застарілий додаток Юлия К: користуюся Crosser E9 Premium Air кілька місяців |
Першочергово купували його чоловіку, щоб доїжджати до роботи на період карантину. Напевно, зараз це найкраща пропозиція на ринку в цій ціновій категорії за співвідношенням ціна/якість. Конкуренти зі схожими характеристиками коштують значно дорожче, або не так якісно зроблені як цей. Той же Xiaomi M365, на базі якого побудований цей самокат, має багато вроджених проблем, яких Crosser спочатку позбавлений (наприклад механізм складання, який згодом розхитується; а також заднє крило, яке постійно смикає). До того ж у нього є переваги у вигляді задніх амортизаторів і наявність комплектації з великими колесами. До речі, раджу брати модель саме з 10-дюймовими колесами, з ними менше відчуваються нерівні поверхні та стики в асфальті/плитці. Продавець порекомендував підкачувати шини виходячи зі своєї ваги та діаметра коліс. Спочатку накачали обидва колеса на 2.5 Атм, і не розуміли, чому він так повільно розганяється і навіть перегрівається. Також запас ходу був значно меншим за заявлений, майже вдвічі. Але як тільки підкачали колеса згідно з рекомендаціями на 3/3.5 Атм, самокату стало значно легше їхати, став більш спритно набирати швидкість і запас ходу наблизився до того, що написано на папірці. З мінусів би відзначили досить маркий корпус, який швидко дряпається і стає брудним, а також додаток, який виглядає вже досить застарілим, хоч і дуже простим у використанні і виводить усі необхідні показання.
В теплий сезон є не тільки чудовим способом пересування, а й крутою розвагою. Ката Наявність задніх амортизаторів, якість складання та матеріалів Транспорт на пів року, а решту часу лежить у коробці, застарілий додаток Юлия К: користуюся Crosser E9 Premium Air кілька місяців |
Жах, а не електросамокат 9 місяців воно прослужило Все складання жахлива, заряд тримає максимум 12 км, кермо складається прямо в поїздці 30кмч їде тільки якщо більше 50 відсотків заряду НІКОЛИ НЕ ПОКУПАЙТЕ ЦЕЙ ЖАХ користуюся Crosser E9 Premium Air більше року |
У теплий сезон є не лише чудовим способом пересування, а й крутим розвагам. Каталися з чоловіком як по черзі, так і разом (не рекомендовано)))