Вантажна шина CrossWind CWD20E 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWD20E 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWD20E 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 12 →CrossWind CWD20E (ведуча вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 7 845 грн. |
CROSS WIND CWD20E (ведущая) 225/75 R17.5 129/127M | 7 016 грн. |
Crosswind CWD20E (ведущая) (225/75R17.5 129M) | 7 140 грн. |
Cross Wind CWD20E (приводная) 225/75 R17.5 129/127M 14PR | 6 684 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWD20E (ведущая) 225/75 R17.5 129/127M 1001831281 | 7 054 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації CrossWind CWD20E 225/75 R17.5 129M
Ціни на CrossWind CWD20E 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
CrossWind CWD20E 225/75 R17.5 129M | від 6 615 грн. | 12 пропозицій | ||
CrossWind CWD20E 235/75 R17.5 132M | від 6 540 грн. | 12 пропозицій | ||
CrossWind CWD20E 245/70 R17.5 136M | від 7 260 грн. | 12 пропозицій |