Болгарка Crown CT13497-125R (420442)
Відео 3Фото 3 |
Crown CT13497-125R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crown 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crown.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crown CT13497-125R
Усі ціни 6 →Болгарка (кутова шліфувальна) Crown CT13497-125R | 1 984 грн. |
Кутова шліфмашина Crown CT13497-125R | 2 239 грн. |
Кутова шліфмашина Crown CT13497-125R | 2 253 грн. |
Кутова шліфмашина Crown CT13497-125R | 2 258 грн. |
Кутова шліфмашина Crown CT13497-125R | 2 263 грн. |
Кутова шліфувальна машина CROWN CT13497-125R | 2 239 грн. |
Полюбляю інструменти CROWN. Ця марка позиціонує собі як професійний інструмент. У мене не один інструмент цієї марки. Що стосується конкретно Crown CT13497-125R, то це перший інструмент Crown, який у мене з'явився. Болгарка виконана якісно. Відчувається, що у руці лежить інструмент, а не іграшка. Є з Чим порівняти.Повільний пуск, захист від випадкового ввімкнення - це те, що мені подобається найбільше.Не дуже шумна. Має завуження редуктор для більш зручного доступу до важкодоступних місць. Має броньований ротор. В одній руці лежить зручно. Захисний кожух кріпиться гвинтом. Висновок: чудовий, надійний, продуктивний помічник. Якщо ви, так як і я, любите працювати гарним інструментом, то ця болгарка саме для вас. Рекомендую. Повільний запуск. Захист від випадкового ввімкнення. Броньований ротор. Чи не виявлено. Рустик: користуюся Crown CT13497-125R більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →