Бутербродниця Crownberg CB-1070
Фото 3 |
Crownberg CB-1070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB-1070
Усі ціни 15 →Бутербродниця Crownberg CB-1070 Чорна | 664 грн. |
Електронний гриль бутербродниця Crownberg CB-1070 750 Вт Чорний | 849 грн. |
Сендвічниця Sandwich Maker Crownberg CB 1070 | 706 грн. |
Сендвичница бутербродница Crownberg CB-1070 750 Ватт з антипригарним покри | 820 грн. |
Електрогриль бутербродниця Crownberg Потужність 750 Вт, антипригарне покри | 889 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →