Бутербродниця Crownberg CB-1077
Фото 8 |
Crownberg CB-1077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB-1077
Усі ціни 15 →Мультимейкер Crownberg Cb-1077 4 В 1 Гриль Сендвічниця Вафельниця Орешниця | 1 190 грн. |
Вафельниця гриль притискний 4 в 1 Crownberg CB-1077 сендвічниця з насадкам | 1 190 грн. |
Мультимейкер 4в1 Crownberg Cb-1077 з антипригарним покриттям змінні насадк | 1 565 грн. |
Мультимейкер 4 В 1 Crownberg Cb-1077 Гриль Сендвічниця Вафельниця Ліщина 7 | 1 250 грн. |
Сендвічниця мультипекар 4в1 з антипригарним покриттям Crownberg Cb-1077 (Г | 1 280 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →