Плита Crownberg CB 3740 білий
Фото 4 |
Crownberg CB 3740 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB 3740 білий
Усі ціни 27 →Спіральна Кухонна Електрична плита Crownberg Електроплита на одну конфорку | 620 грн. |
Плита Crownberg CB-3740 однокомфоркова спіральна 1000W Білий (ICL44) | 324 грн. |
Настільна Електрична Плита Crownberg Cb 3740 1000Вт | 309 грн. |
Електрична плита Crownberg CB-3740 настільна спіральна одноконфоркова 1000 | 399 грн. |
Електроплита CROWNBERG СВ-3740 1000W спіральна CB3740 (ZM) | 319 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →