Оперативна пам'ять Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA32A
Відео 4 |
Crucial CT2K8G4DFRA32A 2400 МГц CL17 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA32A
Усі ціни 11 →Crucial DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz (CT2K8G4DFRA32A) CT2K8G4DFRA32A | 1 775 грн. |
Набор из двух модулей памяти 16GB DDR4 PC-3200 KIT2 CT2K8G4DFRA32A CRUCIAL | 1 757 грн. |
Оперативна пам'ять Crucial DDR4 2x8GB (CT2K8G4DFRA32A) CT2K8G4DFRA32A | 1 780 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Micron (CT2K8G4DF | 1 799 грн. |
Crucial CRUCIAL DDR4 3200MHz 16GB Kit 2x8GB (CT2K8G4DFRA32A) ct2k8g4dfra32 | 1 769 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial Value DDR4 2x8Gb
Ціни на Crucial Value DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFS824A | від 2 451 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA32A | від 1 757 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →