Всесезонна шина CST Tires Sahara ATS 265/65 R17 112H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
CST Tires Sahara ATS 265/65 R17 112H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CST Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CST Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CST Tires Sahara ATS 265/65 R17 112H
Усі ціни 20 →CST ATS 265/65 R17 112H | 5 022 грн. |
Шина CST Sahara ATS 265/65 R17 112H | 4 723 грн. |
CST Sahara ATS 265/65 R17 112H | 5 493 грн. |
CST Sahara ATS (265/65R17 112H) | 4 873 грн. |
Всесезонные шины CST Sahara ATS 265/65 R17 112H 1002335554 | 4 980 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →