Вантажна шина Cultor Industrial 10 17.5 R24 146A8
Виберіть розмір вантажної шини
Cultor Industrial 10 17.5 R24 146A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cultor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cultor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cultor Industrial 10 17.5 R24 146A8
Cultor Industrial 10 (индустриальная) 17.50 R24 146A8 PR12 | 23 965 грн. |
Индустриальные шины Cultor Industrial 10 (индустриальная) 17.5 R24 146A8 1 | 24 547 грн. |
Індустріальні шини Cultor Industrial 10 (індустріальна) 17.5 R24 146A8 12P | 26 020 грн. |