Автосигналізація Cyclone X-1000
Cyclone X-1000
Тип:автомобільна
Зон охорони:9 шт
Тип зв'язку:двостороння
Дальність пейджинга:700 м
Брелок:дисплей
Дод.:захист від сканування
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики X-1000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone X-1000
Усі ціни 7 →Cyclone X-1000 | 2 800 грн. |
Автосигналізація Cyclon X-1000 (51576) | 2 899 грн. |
Сигналізація Cyclone X-1000 з автозапуском | 2 899 грн. |
Автосигналізація Cyclon X-1000 | 2 899 грн. |
Двохстороння автомобільна охоронна система CYCLONE X-1000 | 2 899 грн. |
Двостороння авто сигналізація CYCLONE X-1000, запуск двигуна, вихід на вік | 2 465 грн. |
Автосигналізація CYCLONE X-1000 | 2 898 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →