Автосигналізація Cyclone X-470D
Cyclone X-470D
2021 ріктурботаймер
Тип:автомобільна
Тип зв'язку:двостороння
Дальність пейджинга:600 м
Брелок:дисплей
Дод.:захист від сканування
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики X-470D
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone X-470D
Усі ціни 6 →Автосигналізація Cyclon X-470D (75630) | 2 849 грн. |
Сигналізація Cyclone X-470D | 2 849 грн. |
Двостороння автомобільна сигналізація Cyclone X-470D | 2 899 грн. |
Автосигналізація Cyclone X-470D | 2 849 грн. |
Автосигнализация Cyclone X-470D | 3 276 грн. |
Автосигналізація CYCLONE X-470D | 2 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →