Вудилище D.A.M. Cult-X Light Spin 190-10 (65966)
D.A.M. Cult-X Light Spin 190-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D.A.M. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D.A.M..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D.A.M. Cult-X Light Spin 190-10
Спінінг DAM Cult-X Light Spin 1.90м 1-10гр. 0157680133 | 2 096 грн. |
Вудлище спінінгове DAM Cult-X Light Spin 1.90 м 1-10 г (65966) | 1 817 грн. |
Спінінг DAM Cult-X Light Spin 1.90м 1-10гр. | 1 817 грн. |
Вудилище DAM Cult-X Light Spin 1.9m 1-10g (65966) | 1 938 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →