Комутатор D-Link DES-1008D
Відео 1Фото 6 |
D-Link DES-1008D 5 FE8 FE |
|
Раніше випускалася інша версія пристрою DES-1008D (old).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DES-1008D
Усі ціни 34 →D-Link DES-1008D | 792 грн. |
Мережевий комутатор D-Link DES-1008D | 842 грн. |
D-Link DES-1008D Комутатор | 800 грн. |
D-LINK DES-1008D | 775 грн. |
Сетевой коммутатор D-Link DES-1008D | 737 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації D-Link DES-1008D
Ціни на D-Link DES-1008D |
---|---|---|---|---|
D-Link DES-1005D | від 380 грн. | 33 пропозиції | ||
D-Link DES-1008D | від 605 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →