Комутатор D-Link DGS-1100-26
Відео 7Фото 23 | Очікується у продажу 18 734 грн. Тип: що налаштовуються; Форм-фактор: монтується в стійку; Gigabit Ethernet (шт): 24; SFP (оптика) (шт): 2; Управління: Web-інтерфейс; SNMP; Блок живлення: вбудований; Габарити (мм): 280x180x44; |
D-Link DGS-1100-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-1100-26
Ціни на D-Link DGS-1100-26 |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1100-05 | від 1 518 грн. | 1 пропозиція | ||
D-Link DGS-1100-08P | від 4 714 грн. | 1 пропозиція | ||
D-Link DGS-1100-16 | від 5 034 грн. | 1 пропозиція |