Комутатор D-Link DGS-1210-20/F
Фото 3 |
D-Link DGS-1210-20/F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1210-20/F
Усі ціни 20 →D-Link DGS-1210-20/FL | 6 395 грн. |
D-Link DGS-1210-20/FL | 6 395 грн. |
Комутатор D-Link DGS-1210-20/F 16xGE, 4xSFP, WebSmart | 7 314 грн. |
Коммутатор D-Link DGS-1210-20/FL 16x1GE, 4xSFP/GE, Websmart | 5 796 грн. |
D-Link DGS-1210-20/FL 16x1GE 4xSFP/GE Combo Websmart | 6 907 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →