Комутатор D-Link DGS-1210-52
Відео 1Фото 9 |
D-Link DGS-1210-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1210-52
Усі ціни 7 →D-Link DGS-1210-52 | 20 163 грн. |
D-Link DGS-1210-52 Комутатор | 12 951 грн. |
D-Link DGS-1210-52/F3A — Комутатор Smart L2, 48xGE, 4хCombo GE SFP | 13 656 грн. |
D-Link DGS-1210-52 | 19 796 грн. |
DGS-1210-52/F3A Комутатор DGS-1210-52/F3A | 12 941 грн. |
D-Link DGS-1210-52/F3A | 14 599 грн. |
D-Link DGS-1210-52/F3A | 14 625 грн. |
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-1210-52
Ціни на D-Link DGS-1210-52 |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1210-20 | від 4 543 грн. | 26 пропозицій | ||
D-Link DGS-1210-26 | від 5 558 грн. | 31 пропозиція | ||
D-Link DGS-1210-28 | від 6 559 грн. | 78 пропозицій | ||
D-Link DGS-1210-52 | від 12 941 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →