Комутатор D-Link DGS-1250-52X
Відео 1Фото 9 |
D-Link DGS-1250-52X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1250-52X
Усі ціни 26 →D-Link DGS-1250-52X | 21 076 грн. |
Комутатори D-Link DGS-1250-52X 48x1GE 4xSFP+Smart | 22 891 грн. |
Коммутатор сетевой D-Link DGS-1250-52X | 24 672 грн. |
D-Link DGS-1250-52X — Комутатор налаштований L2 48x10/100/1000 Base-T 4xSF | 20 276 грн. |
Комутатор мережевий D-Link DGS-1250-52X | 21 806 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-1250-52X
Ціни на D-Link DGS-1250-52X |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1250-28X | від 9 088 грн. | 35 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-28XMP | від 17 814 грн. | 8 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-52X | від 20 276 грн. | 26 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-52XMP | від 27 684 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →