Комутатор D-Link DGS-1510-52X
Фото 3 |
D-Link DGS-1510-52X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1510-52X
Усі ціни 7 →D-Link DGS-1510-52X | 25 698 грн. |
Комутатор D-Link DGS-1510-52X 48xGE, 4xSFP+, SmartPro (DGS-1520-52) | 42 068 грн. |
Комутатор D-Link DGS-1510-52X 48xGE, 4xSFP+, SmartPro (DGS-1520-52) DGS-15 | 42 068 грн. |
D-Link DGS-1510-52X | 25 698 грн. |
Комутатор D-Link DGS-1510-52X 48xGE, 4xSFP+, SmartPro DGS-1520-52 | 42 159 грн. |
D-Link Switch DGS-1510-52X 48xGBit/4xSFP+ | 36 531 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →